Majáles Zlín 2013

Majáles je jednodenní studentský hudební festival, který je každoročně pořádán studenty Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

Každý rok pořadatelé festivalu volí téma, podle kterého je Majáles koncipován. Během posledních let byly zvolenými tématy například: Oldschool, Vesmír, Zombies a Narozeninová oslava. Letošním motivem, na kterém se budou moci vyřádit i ti největší dravci, je Zvěřinec .

Letos proběhne již 11. ročník, který jistě překvapí novými nápady, originálními performence a bohatým programem. Od loňského ročníku startuje průvod ze svitovského areálu a prochází centrem Zlína až na náměstí Míru, kde proběhne odpolední program.
Večerní program se přesouvá do místních klubů, kde každoročně vystupuje mnoho známých kapel. V minulých ročnících jimi například  byli Nightwork, Prago Union, Charlie Straight, Airfare, Wohnout a mnoho dalších.

Tento rok jsme pro festivalové příznivce vybrali novou stage, která ještě nikdy v rámci Majálesu nebyla otevřena. Hlavní večerní program se uskuteční veSportovní hale Euronics, která poskytne dostatečné zázemí pro pořádný hudební zážitek a uspokojí i nejnáročnější zvířectvo z okolí.

Majáles je jednou z největší hudební událostí ve Zlíně, a to zejména díky studentům, kteří tuto akci jak podporují, tak ji i pořádají.