Filmový klub Bio

Bio filmový klub je projekt, který ve spolupráci s Golden Apple Cinema ve Zlíně organizuje studentské projekce, vybraných lahůdkových kinematografických snímků od doby bratří Lumiérů. V rámci Bio filmového klubu máte šanci za pouhých 30 korun zhlédnout kvalitní filmy v příjemné a uvolněné atmosféře. Promítáme ve Velkém kině ve Zlíně a v Golden Apple Cinema každou sudou středu od půl osmé večer.

Letos probíhá již čtvrtý ročník tohoto okouzlujícího projektu, díky kterému se mohou diváci doslova dotknout hvězd, alespoň na filmovém plátně. Letos jsme pro vás připravili například Transpotting, Avatar, Matrix nebo maraton trilogie Batmanů: Batman začíná, Temný rytíř a Temný rytíř povstal.

Do Velkého kina jsme se vlastními silami přesunuli z nevyhovujících, avšak velmi uvolněných prostor podniku Golem, jehož atmosféru jsme se pokusili přenést i na toto nové místo. Věříme, že stálí diváci novinku přijmou se stejným nadšením, a že přestěhování Bia do jednoho z nejprostornějších promítacích sálů u nás ocení.