Cena Salvator

I v letošním roce se budou prostřednictvím neziskového projektu Cena Salvator oceňovat statečné činy složek IZS i našich spoluobčanů ze Zlínského kraje. Galavečer se odehraje ve středu 20. března 2013 v Univerzitním Centru (U13). Doprovázet jej bude kulturní program a celým večerem návštěvníky provede moderátor Jan Čenský.

Projekt Cena Salvator slaví již desáté výročí. Cílem tohoto neziskového projektu je poukázat na statečné činy, které mnohdy zachraňují životy lidem okolo nás. Oceňovat se bude, jako již tradičně, v kategoriích Hasič, Zdravotník, Policista a Ostatní složky IZS, ale i v kategorii Občan, Dětská cena či Dlouhodobá činnost.

Moderování galavečera Cena Salvator 2012 se již podruhé za sebou zhostí Jan Čenský. Připraven je i kulturní program, do něhož je zařazen akrobatický rock´n´roll, saxofonové duo nebo vystoupení dětského pěveckého sboru Hudební školy YAMAHA.

Ceny budou předávat zástupci Zlínského kraje, Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a také zástupci partnerů projektu. Dětskou cenu předají manažerky projektu Lucie Mičková a Markéta Daňková.

Jsme velice rády, že můžeme organizovat zrovna jubilejní desátý ročník Ceny Salvator. Je to ale zároveň velká zodpovědnost. Věříme, že vše dopadne dobře a že to salvatorské desetiletí završíme se ctí.“ uvedly manažerky projektu, Markéta Daňková a Lucie Mičková.