Busfest

Zapomeňte na nudné trolejbusy, kde vám starší nadávají, že je nepustíte sednout. Pryč s řidičem, který v zadním zrcátku neustále kontroluje, jestli náhodou nejste moc hluční. Tím tuplem zapomeňte na revizory a nekonečnou upocenou cestu.

Busfest je projekt jako ušitý na míru pro všechny, kteří mají rádi hudbu a netradiční festivalovou atmosféru. Kdy jindy taky můžete brázdit v dopravní špičce Zlín, nechat se naprosto bez hranic unést kapelou, která hraje v uličce mezi vámi a řidič se ještě bude usmívat, zatímco se pomocí světel pokusí také trochu zapojit do této show. Kde jindy si pořádně užít koncert ve Zlíně, o němž budete všem vyprávět, když ne na Busfestu.

Jak to funguje? Zažijete 3 půlhodinové jízdy městem. Naráz vyjedou 3 trolejbusy a v každém bude jiný interpret zastupující svůj žánr. Dál už je to celé na vás. Buď prostřídáte trolejbusy a zažijete Busfest na 3 různé způsoby, nebo všechny jízdy strávíte s jedním interpretem, kterého máte nejradši. Na závěr vás čeká afterparty s další porcí hudby.

Termín konání: středa 19. 4. 2017